Mihaliç (Kelle) Peyniri Normal Tuzlu İnek Sütünden
Mihaliç (Kelle) Peyniri Normal Tuzlu İnek Sütünden
Tam Yağlı Mihaliç (Kelle) Peyniri Az Tuzlu İnek Sütünden
Tam Yağlı Mihaliç (Kelle) Peyniri Az Tuzlu İnek Sütünden

Mihaliç (Kelle) Peyniri Normal Tuzlu İnek Sütünden (DGSTNLI20210999)

Fiyat : ₺200,00(KDV Dahil)
:

Türkiye’nin kahvaltı kültüründe peynir ilk sırada yer alır. Her lezzetin başında olduğu gibi sadece kahvaltıda değil her öğünde, ette, salatada ve daha birçok çeşit gastronomi alanlarında önemli bir yeri vardır.Susurluk’un en nadide peyniri olan ve Susurluk tostuna lezzet veren Mihaliç (Kelle) Peyniri, İnek sütünden yapılmaktadır. Tuzu kıvamına göre az tuzlu, normal tuzlu ve eski yıllanmış olarak ayrılmaktadır. Mihaliç (Kelle) Peyniri, inek sütünün yanı sıra Bahar Sütlerinden gelen koyun, inek ve keçi sütü karışımından da elde edilerek yapılmaktadır. Dağıstanlı Mihaliç( Kelle) Peyniri,  Susurluk’da bulunan en özel peynirlerden biridir.

Susurluk Tostu Peyniri olarak da adlandırılan peynir, üretiminde inek sütü kullanımıyla çeşitli tercihlerle damaklara keyif sunar. Kahvaltınızın doyurucu peyniri, Dağıstanlı Taze Mihaliç (Kelle) Peynirini badem, kuru meyve ve domatesle tüketmeniz önerilmektedir.

 

Etiketler
Mihaliç, Mihaliç Kelle, Mihaliç Kelle Peyniri, Mihaliç Kelle Peyniri Normal, Mihaliç Kelle Peyniri Normal Tuzlu, Mihaliç Kelle Peyniri Normal Tuzlu İnek, Mihaliç Kelle Peyniri Normal Tuzlu İnek Sütünden, Mihaliç Kelle Peyniri Normal Tuzlu Sütünden, Mihaliç Kelle Peyniri Normal İnek, Mihaliç Kelle Peyniri Normal İnek Sütünden, Mihaliç Kelle Peyniri Normal Sütünden, Mihaliç Kelle Peyniri Tuzlu, Mihaliç Kelle Peyniri Tuzlu İnek, Mihaliç Kelle Peyniri Tuzlu İnek Sütünden, Mihaliç Kelle Peyniri Tuzlu Sütünden, Mihaliç Kelle Peyniri İnek, Mihaliç Kelle Peyniri İnek Sütünden, Mihaliç Kelle Peyniri Sütünden, Mihaliç Kelle Normal, Mihaliç Kelle Normal Tuzlu, Mihaliç Kelle Normal Tuzlu İnek, Mihaliç Kelle Normal Tuzlu İnek Sütünden, Mihaliç Kelle Normal Tuzlu Sütünden, Mihaliç Kelle Normal İnek, Mihaliç Kelle Normal İnek Sütünden, Mihaliç Kelle Normal Sütünden, Mihaliç Kelle Tuzlu, Mihaliç Kelle Tuzlu İnek, Mihaliç Kelle Tuzlu İnek Sütünden, Mihaliç Kelle Tuzlu Sütünden, Mihaliç Kelle İnek, Mihaliç Kelle İnek Sütünden, Mihaliç Kelle Sütünden, Mihaliç Peyniri, Mihaliç Peyniri Normal, Mihaliç Peyniri Normal Tuzlu, Mihaliç Peyniri Normal Tuzlu İnek, Mihaliç Peyniri Normal Tuzlu İnek Sütünden, Mihaliç Peyniri Normal Tuzlu Sütünden, Mihaliç Peyniri Normal İnek, Mihaliç Peyniri Normal İnek Sütünden, Mihaliç Peyniri Normal Sütünden, Mihaliç Peyniri Tuzlu, Mihaliç Peyniri Tuzlu İnek, Mihaliç Peyniri Tuzlu İnek Sütünden, Mihaliç Peyniri Tuzlu Sütünden, Mihaliç Peyniri İnek, Mihaliç Peyniri İnek Sütünden, Mihaliç Peyniri Sütünden, Mihaliç Normal,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Bu sitede çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.