Dağıstanlı

 

 

HİKAYEMİZ

1985 yılından günümüze kadar gelen, Sütçü Kasım Dedenin süt ürünlerinin eşsiz mirası ve tarifleriyle, lezzetini günden güne arttıran Dağıstanlı Peynir Dükkanı, Susurluk’un en uğrak noktası haline gelmiştir. En eşsiz, yöresel, sevdiğiniz ve unutamadığınız Susurluk’un damağınızda tazelik şöleni kuşatan peynirlerimiz, muhteşem dokusuyla ve tadı kıvamında peynir çeşitlerimiz, ev yapımı ürünlerimiz, Asırlık Ağaçlardan toplanarak sofranızda buluşan, üretimde ve tüketimde kalitesinden ödün vermediğimiz zeytinlerimiz ve zeytinyağlarımızla karşınızdayız.

Ağızda dağılan yumuşaklığı, tam istenen sertliği, tuzu da isteğe göre bezenen, yöresel tariflere birebir uyulan, kalplerinize dokunan tazeliği ve doğallığı olan ürünlerimize herhangi bir katkı maddesi sunmadan, özellikle kahvaltıda olmak üzere günlük hayatınızın her köşesine yer edinerek, profesyonel ve özenli çalışma koşullarımızdan gelen bereketi çalışmaya olan aşkımızla birleştirerek, sizleri memnun etmeyi başarıyoruz.

Dağıstanlı Peynir Dükkanında online satışlarımız da mevcuttur. Dağıstanlı Peynir Dükkanı olarak, Susurluk’un biricik yadigarı haline gelmekten oldukça gururluyuz. Hem kalitemizden hem de lezzetimizden ödün vermeyerek, peynir çeşitlerimizi sizlerle buluşturmaktayız. 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Bu sitede çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için tıklayınız.